Pilsner Urquell

Společně pro zlato!

Ukažme světu, co dokážeme, když spojíme síly

arrow

Nás Čechy charakterizují hlavně dvě věci. Vaříme nejlepší pivo a umíme skvěle hrát hokej. A ať už přes rok děláme cokoli, když se tyhle dvě věci spojí, dokážeme se pokaždé semknout a bojovat jeden za druhého. Jakmile totiž na led nastoupí hráči v národním dresu, připíjíme všichni na jeden tým.

×

Jako hrdý sponzor národního týmu věříme, že když celá země spojí síly, dokážeme porazit kohokoli. Ukažte proto i letos našim hráčům svou podporu a pojďme VŠICHNI SPOLEČNĚ PRO ZLATO!

Držíme spolu

Když doufáme v další gól, tají mezi námi ledy. A tak i když se třeba vidíme poprvé, chytneme se za ramena a v rozhodující chvíli stojíme bok po boku. Tak do toho! Možná, že vznikne řetěz, který spojí fanoušky po celé zemi a dosáhne až k těm, kteří za nás Čechy bojují o zlato.

image

Speciální hokejová várka

Jsme pyšní na to, jak pevně stojí Češi za svým týmem, a tak jsme letos síly fanoušků a hokejistů spojili ještě víc. Sládek Václav Berka do pivovaru pozval legendy českého hokeje i hokejové nadšence, a ti uvařili unikátní várku zlatého ležáku, se kterým můžete v našich hospodách národnímu týmu fandit i vy.

Seznam hospod
image

Podpořte i vy národní tým

Až budete proto letos s pivem v ruce fandit české hokejové reprezentaci, vzpomeňte si, že jsme v tom všichni společně. Chytněte se kolem ramen, vyfoťte se a fotky nahrajte na svůj Facebook a Instagram s hashtagem #spolecneprozlato. Ukážeme tak našim hokejistům, že za nimi stojí celá země.

image

ZÍSKEJTE OMLUVENKU NA ZÁPAS

Vyjádřit hráčům podporu můžete i osobním vzkazem. Za odměnu vám vystavíme omluvenku na libovolný zápas, aby ani vám nic nebránilo na společné cestě za zlatem.

Fotky od fanoušků

Okamžiky, kdy se z nás všech stává jeden tým, nás mohou dovézt až k vítězství. Proto jsme hrdí na to, kolik fanoušků už české hokejisty podpořilo. Přidejte se i vy a pojďte s námi #spolecneprozlato.